Міністр оборони України розкрив втрати росіян у Сєвєродонецьку та Лисичанську: десятки тисяч.

Loading...

Міністр оборони України Олексій Резніков, виступаючи на платформі Atlantic Council, розкрив неофіційні дані росіян про втрати окупантів у боях за Сєвєродонецьк і Лисичанськ. За його словами, всього загинуло приблизно 10-11 тис. солдат супротивника: понад 2 тис. — бойовики так званої “ЛНР”, майже 8-9 тис. — бійці збройних сил РФ. Також понад 20 тис. отримали поранення, не менш як третина з них — з ампутаціями.

Loading...

Резніков сказав, що у нього є дані про втрати у лавах ЗСУ, але він не стане їх оприлюднити, “щоб не дарувати ворогові деталі”. Проте міністр запевняє – втрати у лавах української армії значно відрізняються від “величезних втрат” ворога.

Однак незабаром, за його словами, картина поступово почала змінюватися завдяки зброї 155-го калібру – з’явилися гаубиці М777, потім М109, “Цезарі”, Panzerhaubitze та інше. Це “конкретно змінило ситуацію”, сказав міністр

Зараз же, зазначив Резніков, приїхали HIMARS, що “починає змінювати картину бою дуже суттєво”, оскільки ЗСУ дуже точно влучають у склади та командні пункти окупантів.

“Я вже не говорю про Чорне море. Деокупація острова Зміїний – це аж ніяк не акт доброї волі, вони накивали п’ятами звідти”, – додав міністр.