У Росії є пристойний опір путінському режиму. Люди б’ються за свободу Росії, у країні діють партизани. Тепер відомо хто стоїть за підривом поїздів, складів і підпалами машин в Росії. Радник глави ОП Олексій Арестович, у розмові з російським юристом Фейгіним, розповів про партизанський рух в Росії.

У Росії взагалі дуже діють осередки “Легіонів Свободи Росії”. Відважні молоді люди валять потяги, рвуться склади біля аеродромів, палять машини, військкомати. У Росії взагалі є пристойний опір путінському режиму. Люди б’ються за свободу Росії. “Легіон” шириться і зростає. Якщо на початку це все починалося за принципом кілька десятків людей, то зараз це хороший батальйон, я вам скажу, – прокоментував Арестович.

Loading...

Людям, які вступають до “Легіону” в Україні, дають кращих інструкторів, озброюють за першим класом: “Тому що віддають належне бійцям, які ризикнули всім”.

Loading...

Арестович вважає, що перекидання Росією третього армійського корпусу, поміченого нещодавно в Ростовській області, нічого не змінить в ході бойових дій.

Росіяни переходять до позиційної (маневреної) оборони, і “за цим маячить перспектива обвалення фронту і звалювання з нашої країни якнайдалі”.

Ці 15 тисяч, які вони кинуть і розтягнуть по різних ділянках. Вони цілих 15 БТГ з цього створять? Це просто ні про що. Навіть якщо їх на один напрямок кудись кинуть – це просто ні про що. Особливо з тиловим постачанням, яке їм “організували”. Знову ж таки, кого назбирали в цей корпус? – поцікавився Арестович.

Не проблема набрати людей, хоча для них і це серйозна проблема, додав радник ОП, проблема зробити з них армію: “Де взяти кількість молодших і не дуже молодших командирів, які все це стадо зможуть збити у військо, яке на щось здатне”.

Тим часом, ЗСУ продовжують давати гідну відсіч ворогу. Так, за новим зведенням Генштабу, ЗСУ відбили ворожий наступ на трьох напрямках – Слов’янському, Авдіївському, Бахмутському.

Зокрема, на Бахмутському напрямку противник намагався наступати у напрямках Вершини, Кодеми, Семигір’я та Зайцевого. Українські захисники зупинили та відкинули окупантів назад. Вогневого впливу із танків, ствольної артилерії та РСЗВ зазнали райони населених пунктів Бахмут, Бахмутське, Соледар, Шуми, Весела Долина, Яковлівка, Майорськ та Зайцеве. Ворожа авіація завдала удару біля Кодеми.

На Авдіївському напрямку ворог вів наступ у напрямку Лозове – Первомайське, отримав відсіч та відійшов. Обстрілював із танків, ствольної та реактивної артилерії райони населених пунктів Невельське, Водяне, Орлівка, Новоолександрівка, Веселе, Нью-Йорк, Красногорівка, Мар’їнка та Первомайське. Завдав авіаударів біля Валентинівки та Водяного.

На Слов’янському напрямку ворог намагався вести штурм у напрямку населених пунктів Довгеньке та Богородичне, але успіху не мав та вимушений відійти. Були обстріли із ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню в районах населених пунктів Довгеньке, Курулька, Адамівка, Долина, Бражківка, Дібрівне, Богородичне, Краснопілля та Костянтинівка.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках обстановка змін не зазнала. Ворог обстріляв район Білопілля Сумської області. На Харківському напрямку противник стріляв із ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Харків, Перемога, Протопопівка, Гусарівка, Слатине, Іванівка, Петрівка, Руська Лозова, Соснівка, Великі Проходи. Завдав авіаударів біля Гусарівки та Первомайського.

На Краматорському напрямку противник продовжив артилерійські обстріли поблизу Словʼянська, Верхньокам’янського та Сіверська.

На Південнобузькому напрямку окупанти обстрілювати з артилерії райони населених пунктів Миколаїв, Олександрівка, Степова Долина, Прибузьке, Лупареве, Лимани, Посад-Покровське, Новогригорівка, Широке, Первомайське, Партизанське, Квітневе, Киселівка, Кобзарці, Велике Артакове, Яковлівка, Андріївка, Потьомкине, Ольгине, Трудолюбівка, Князівка, Добрянка та Тополине. Ворог задіяв авіацію для удару поблизу Андріївки.