Про це повідомляє Корупція. Інфо з посиланням на заяву міністра оборони США Ллойда Остіна в ході зустрічі у форматі “Рамштайн-4”.

“Ми продовжимо надавати історичний рівень допомоги, щоб допомогти Україні захистити себе. Цього тижня ми оголосимо наш наступний пакет військової допомоги для України. До нього увійдуть ще чотири HIMARS, які українці так ефективно використовували і які суттєво змінили ситуацію на полі бою”, – підкреслив Остін.

Loading...

Зокрема він додав, що в пакет допомоги увійдуть снаряди для РСЗВ і артилерії, яку Україна отримала від країн Заходу.

Loading...

Нагадаємо, станом на 15 липня було відомо, що за допомогою американських ракетних артилерійських систем HIMARS за останні тижні вдалося знищити понад 30 військових об’єктів російських військ. Результатом успішних атак на логістику окупантів стало те, що вони змушені відразу везти боєприпаси машинами на передову.

Також Залужний повідомив про стабілізацію ситуації на фронті.

Про це він розповів у розмові з головою об’єднаного комітету начальників штабів США Марком Міллі.

«Нам вдалося стабілізувати ситуацію. Вона складна, напружена, але повністю контрольована. Важливим чинником, що сприяв утриманню нами оборонних рубежів і позицій, є вчасне прибуття М142 HIMARS, які завдають прицільних ударів по ворожих пунктам управління, складам зберігання боєприпасів та палива», – сказав головнокомандувач ЗСУ.

Залужний підкреслив, що традиційно поінформував свого американського колегу про оперативну обстановку.