Ситуація в країні-агресорці погіршується кожного дня. Жовтень-листопад стане критичним для країни-агресорки, оскільки у військових закінчуються річні та пів річні контракти.

“Ситуація погіршується з кожним днем. Ви ще забули про тримісячні контракти на 90 діб, які вже давно позакінчувалися. І, до речі, у них вже є таке поняття, як табір для відмовників. Ті, хто відмовився повертатися на передову. Тих, у кого закінчився контракт і вони хочуть написати рапорт, їх не відпускають, тримають у так званих таборах і намагаються примусити підписати згоду на безстрокове продовження контракту”,- пояснює ТСН.ua військовий експерт Олег Жданов.
Loading...

За його словами, там дуже серйозна ситуація у психологічно-моральному плані. Саме тому російські військові надають перевагу легкому пораненню.Але після легких поранень їх все одно не відпускають. Тільки середні і тяжкі, коли вже є втрата працездатності і людина стає фактично інвалідом, тоді їх відпускають. Тому з кожним днем ситуація в Росії з цими контрактами погіршується.

Водночас у нас у жовтні повернуться з навчань за кордоном військовослужбовці ЗСУ та має почати постачатися військове озброєння за лендлізом. Це вже буде новітня армія України повністю західного зразка
Loading...

“Там буде не 3-5 гаубиці, а повинно бути 30-50 і більше. Принаймні, ми на це розраховуємо”, – зазначає експерт.

Поєднання наших військовослужбовців, які пройшли повний курс навчань по західному зразку плюс західні зразки озброєння, на яких вони навчались дає можливість формування угрупування військ для проведення контрнаступальних операцій. Зауважимо, якщо на початку повномасштабного вторгнення в Україну мало хто вірив, нині нашій державі допомагають перемогти росію.

Але низка сторін переконана, що для цього потрібно буде дійти до Москви. Серед них – російський опозиціонер Ілля Пономарьов. Для перемоги України у війні, розв’язаної росією, недостатньо вибити ворога з території нашої держави. Пономарьов відповів на питання, пов’язане з можливим нападом наших військ на саму Росію.

“Ця війна закінчиться у Москві. І вона закінчиться знищенням цього режиму та демонтажем імперії. Нічого іншого бути не може, адже поки цього не станеться, загроза зберігатиметься”,
– наголосив він.

Пономарьов навів приклад чеченців. Вони, впевнений опозиціонер, зможуть наочно пояснити, чому з ворогом не варто намагатись знайти хоч якісь компроміси. Адже будь-які переговори чи погодження, які можуть підписати після досягнень ЗСУ, лише поставлять війну на паузу. За неї ворог перегрупується та відновить наступ, передає 24 канал.

Саме столиця країни-агресора – головна ціль. Але руйнувати її не треба. Йдеться про знищення саме режиму, який упродовж кількох десятків років зміцнював путін. Зазначимо, що у Києві російські опозиціонери створили центр збройної боротьби. Його першочергова мета – скинути режим диктатора Володимира Путіна.

Співпрацюватимуть легіон “Свобода Росії”, Російський добровольчий корпус, а також Національна республіканська армія. Ці організації вже підписали декларацію, що засвідчує їх подальші дії. Також 31 серпня з’явиться спільний Політичний Центр. Їм, власне, і управляє Ілля Пономарьов. Складена декларація зумовлює принципи діяльності російської збройної опозиції. Боротися з режимом путіна вона збирається як із цієї, так і з іншого боку фронту.

В останній день воєнного літа 2022 року ми оголошуємо про початок путінської осені, яка йде на зміну так званій “російській весні”. Запущено зворотний відлік кінця путінського режиму,
– наголосив Пономарьов.