Loading...

Наші партизани продовжують активно працювати на перемогу України. Цього разу дійшло до того, що солдати “другої армії світу” вже навіть почали вивозити свої сім’ї з міста.

Loading...

Про ситуацію у Мелітополі розповів мер міста Іван Федоров в ефірі національного телемарафону.

Після того, як ЗСУ активно відпрацювали минулий тиждень, російські військові вивозять свої сім’ї і з Мелітополя. Ми це чітко бачимо. Є погана новина для місцевих мешканців – проводяться масові “фільтрації”. Просто в будинках та на вулицях,  – розповів Федоров.

Так, підрив сервісного центру у Мелітополі зняли на відео з вікон будинку, який був розташований навпроти. Після того, як відео опублікували в інтернеті, будинок оточили. росіяни намагалися знайти людину, яка знімала. Однак за словами Федорова, ворог нікого не знайшов, бо цієї людини вже не було там.

Крім того, Федоров зазначив, що спротив у Мелітополі почав діяти ще 24 лютого.

Спершу спротив був публічний, а тепер – партизанський. Міський голова назвав основні завдання партизанів у Мелітополі:

  • перекриття постачання озброєння, боєприпасів та їх ліквідація;
  • інформування українських силових структур про розташування та пересування ворога;
  • демотивація колаборантів та окупантів.

Результати цієї роботи вже є. Зокрема, після того, як партизани зруйнували штаб партії “єдина росія”, то всі його члени виїхали з Мелітополя.

Після того, як було відірвано зад одному з ключових колаборантів, декілька колаборантів зараз думають, як їм тікати з міста. Партизани чітко оголосили полювання на тих, хто буде сприяти проведенню референдуму, – наголосив Федоров.

Він також анонсував, що невдовзі сили спротиву зроблять певні дії, які завадять колаборантам виїжджати за межі Мелітополя.

Також за словами Федорова, 95% населення Мелітополя чекають на звільнення рідного міста. Коли це станеться – мер не знає. Однак в ЗСУ є кілька варіантів деокупації населеного пункту й один з них обов’язково спрацює.

Окрім того він підкреслив, що звільнення Мелітополя відбуватиметься не лише військовими ззовні, а й місцевим населенням всередині.