У Кремлі заявляють, що Росія готова до перемовин з Україною. Все через те, що РФ виснажена війною і потребує оперативної паузи.

Loading...

Про це ТСН.ua розповів військовий експерт Олег Жданов.

Loading...

На його думку, Путін готовий до переговорів, дуже сильно готовий, або принаймні робить вигляд, що готовий.

“Росія на сьогодні вже не може вести далі цю війну. Їм треба оперативна пауза. І зараз зі всіх кутів вже лунає, всі російські лобісти підняті по всьому світу, всі намагаються переконати, що треба сідати за стіл перемовин. Вони хочуть перемир’я. Чому? Тому що російська армія виснажена, резерву немає, їм потрібна пауза, щоб перегрупуватися, щоб зібрати резерв і потім відновити наступ. Те, що вони його відновлять, тут можна навіть не сумніватися. Але, на мій погляд, ми зараз маємо більше сил і можливостей, навіть при тому невеликому обсязі постачання нам техніки й озброєння, але ми можемо не припиняти ведення бойових дій і використати це виснаження російської армії на власну користь”, – каже Олег Жданов.

Із Кремля лунали сигнали про те, що Росія готова до перемовин з Україною. Проте, за словами очільника МЗС РФ Лаврова, з “ширшого кола питань”. Про це він сказав перебуваючи з візитом у Єгипті, куди Україна також продавала своє зерно.