Бійці української морської піхоти завдали потужний удар по скупченню російських окупантів, які зібралися в напіврозваленій будівлі. 

Loading...

Відповідною інформацією поділилися Сухопутні війська ЗСУ.

Loading...

Коли окупанти пересувалися поруч з будівлею. У момент, коли всі вони зайшли під дах, українські морпіхи і завдали удару.

Удар завдали бійці 503 окремого батальйону морської піхоти – коли в будівлі зібралася максимальна кількість російських солдатів.

Над місцем удару відразу ж піднявся густий дим. Про втрати окупанти офіційно не повідомляли (неофіційно – 19 осіб), проте формальна логіка говорить про те, що шансів залишитися в живих у загарбників було мало.

Особовий склад військових частин та підрозділів морської піхоти ВМС ЗСУ у складі угруповань продовжує завдавати втрат російським окупантам та робити усе можливе, наближаючи перемогу України.

Зокрема нещодавно на Донецькому напрямку морські піхотинці влаштували засідку та ліквідували 15 окупантів, ще трьох взяли в полон.

Окрім живої сили противника, українським захисникам також вдалося знищити танк та дві бойові машини піхоти БМП-2 росіян.

Додається, що на Херсонському напрямку ЗСУ теж активно проводять демілітаризацію російської армії.

“Наша артилерія підбила ворожий танк, який знаходився в зоні відповідальності підрозділу, а бійці взяли двох полонених. Також артилерійські підрозділи завдавали удари по скупченню живої сили та техніки окупантів, вели контрбатарейну боротьбу. Втрати ворога уточнюються”, – передають захисники.