16 вересня в окупованому Луганську пролунав вибух у будівлі генеральної прокуратури загарбників. Внаслідок цього у своєму кабінеті загинув так званий генпрокурор квазіреспубліки та його помічниця.

Найімовірніше, це спрацював вибуховий пристрій, який хтось заніс до будівлі. Таку думку озвучив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
Loading...

“Ми аналізували відносини гауляйтера Луганської області пасічника з тим “генпрокурором”. У них були, м’яко кажучи, натягнуті стосунки, а насправді вони ворогували”, – розповів голова Луганської ОВА.

За його словами, за пару тижнів до цього інциденту пасічник віддав наказ й певних людей “кинули у підвал”. Там їх катували для того, щоб вони надали інформацію, яка дискредитує так званого генпрокурора.
Loading...

Конфлікт був досить потужним і його вже не можливо було приховати,– наголосив Гайдай.

На його думку, це з’ясування стосунків місцевих колаборантів. Так, окупантам треба звітувати перед москвою щодо ситуації на окупованій Луганщині і якось пояснити розкрадання коштів. Отже, відповідальність за це хтось має понести.

“Нехай вони там сваряться, як щурі в дірці перегризуть один одному горлянки – нам все одно. Нам головне – робити свою справу”, – зазначив голова Луганської ОВА.

На окупованій території Луганщини продовжується примусова мобілізація. У пошуках “гарматного м’яса” росіяни вже взялися навіть за підприємства критичної інфраструктури.

Про це розповів глава Луганської ОВА Сергій Гайдай. За його словами, через примусову мобілізацію кількість чоловічого населення регіону значно зменшилася.

“Чоловіків залишається дуже мало. Окупанти вдаються до абсолютно злочинних заходів, коли просто хапають людей на вулицях”, – зазначив Гайдай.

Він додав, що росіянам настільки не вистачає людей, що мобілізацію вже проводять навіть на підприємствах критичної інфраструктури.

Там знімають бронь з чоловіків і залишають лише той критичний мінімум, який потрібен для роботи галузі. Тобто якщо на заводі працює 500 людей, а теоретично 200 з них потягнуть усю роботу на межі фолу, то окупанти там залишать виключно 200 осіб, – розповів глава Луганської ОВА.

Росіяни брешуть місцевому населенню.

Російські загарбники на території окупованої частини Луганської області повністю вимикають зв’язок та інтернет. При цьому розповідають місцевому населенню казки про перемоги російської армії. Однак, за словами Гайдая, ніхто не вірить окупантам.

По-перше, люди намагаються знайти спосіб, зв’язуються з рідними і отримують інформацію про реальну ситуацію на фронті. По-друге, мешканці регіону спостерігають за вибухами на окупованій території, у яких гинуть колаборанти. Також бачать, як підриваються російські казарми й склади.

З Луганщини не випускають навіть колаборантів.

Усе це аж ніяк не мотивує людей йти до окупаційного війська. Тому чоловіки переховуються і планують перечекати або виїхати з території Луганщини. Однак зараз покинути регіон дуже важко.

Навіть тих чоловіків-колаборантів, які хочуть втекти, не випускають і розвертають. Вони змушені залишитися на території області,– зауважив Гайдай.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому Луганську розпочалася облава на чоловіків. Перехожих силоміць заштовхують в автобуси. Денис Казанський – журналіст та блогер – розповів, що чоловіків “виловлюють” цілі команди загарбників. Їх вже назвали “грибниками”.

Йде чергова хвиля “мобілізації”. Облави по всьому місту. Чергову партію людей відправляють на безглузду смерть,– заявив Казанський.

Окупанти на Донбасі продовжують примусово відправляти на війну усіх, хто може тримати в руках зброю. З фронту вони повертаються, зазвичай, у трунах.

Водночас повертати намагаються лише загиблих старшого віку. Тим часом молодь ховають у загальних могилах. Загиблим визнають лише одного з десяти. Примусово мобілізовані бунтують та переховуються. Їм геть не хочеться ставати “гарматним м’ясом” для росії.