Наразі Лисичанськ ще не під контролем ЗСУ, але ми там працюємо. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай. У коментарі одному з телеканалів Гайдай зазначив, що українські військові перебувають на околицях Лисичанська. Посадовець не надав жодних подробиць.

Водночас на своїй сторінці у Facebook очільник ОВА опублікував пост із натяком на швидку деокупацію Лисичанська.
Loading...

Дослівно Гайдай у Facebook: “Лисичанськ… Чудове українське місто. Ох і роботи буде по відновленню”.

“Сватово та Кремінна – як у вас справи? Я просто поцікавився…”.
Loading...

Тож голова Луганської ОВА очікує “чудових новин” з поки окупованих Сватового, Кремінної та Рубіжного найближчим часом.

Не треба очікувати, що завтра ми звільнимо всю Луганську область. Але просування величезне. Бої йдуть досить важкі, але окупанти біжать з усіх населених пунктів. Найближчим часом, можливо вже й завтра, ми почуємо чудові новини зі Сватового, з Кремінної, з Рубіжного.

Крім того, за словами Гайдая, ОВА цілий день отримує інформацію про втечу з області як окупантів, так і призначених ними гауляйтерів.

Вони не тільки тікають зі Сватового, зі Старобільська, з Троїцького, вони ще збирають речі і їдуть з українських міст Луганщини, яка окупована з 2014 року – Алчевськ і Луганськ, так само збирають речі, збирають свої родини і відправляють у бік Росії, – розповів голова ОВА.

За його словами, черги з охочих виїхати з різних населених пунктів окупованої Луганщини тягнуться на декілька кілометрів. Гайдай також розповів, що минулої ночі партизани в окупованій Кремінній повісили український прапор над адміністрацією.

“І він досі висить. Тобто нікого з окупантів немає в місті, а колаборанти бояться його знімати”, – розповів голова ОВА.