“Їх просто закатають у бетон”: ситуація на фронті кардинально зміниться, названо терміни.

Loading...

В росії  буде збільшуватися не кількість прихильників війни, а навпаки, кількість противників.

Loading...

Таку думку в інтерв’ю Obozrevatel висловив голова Фонду “Стоп Інформ Терор Росії” Герман Обухов.

«Це працює в будь-якій країні і в тих же США. Згадайте В’єтнамську війну. Антивоєнні настрої наростали з кожним роком, бо звідти надходили труни й у людей виникали запитання: навіщо ми воюємо там?», – нагадав експерт.

Обухов підкреслив, що на російське суспільство, зокрема, впливатиме цифра втрат.

«Якщо цифра втрат досягне 100 тис., це буде просто неймовірно, її буде неможливо приховати, вона все одно просочуватиметься через інтернет, у спілкуванні між людьми тощо», – передбачає експерт.

За словами Обухова, у той час як путін каже, що «ми нічого ще не починали», насправді ще у повному обсязі Україна та її союзники не показали свої можливості.

«Ленд-ліз у повному обсязі ще не пішов. Ті ж HIMARS та інші установки також ще не надійшли в тій кількості, яка очікується. Якщо їх буде 50 штук, плюс європейські установки, плюс у вересні поставлять кілька дивізій F-16 – що там робитиме російська армія? Їх просто закатають у бетон. Там просто не буде чим воювати», – запевнив Обухов, додаючи, що за кілька місяців картина буде зовсім іншою, ніж сьогодні, ситуація на фронті зміниться кардинально.

Нагадаємо, що за офіційними даними Генштабу ЗСУ, кількість вбитих на українській землі окупантів уже досягла цифри в 38 450.