Зараз з Володимиром Зеленським ми ледь не щодня говоримо про HIMARS, гаубиці M777, системи ППО, а ще про антиросійські санкції. Пише в своєму телеграмі керівник ОП Андрій Єрмак та продовжує. Його цікавить ефективність зброї, щоб робити максимум для збільшення поставок.

Loading...

У нас постійна комунікація з нашим військовим командуванням і ми знаємо, що потрібно армії для перемоги на тих чи інших ділянках фронту.

Loading...

Ми говоримо про успішне використання на фронті нашої «Вільхи». Там є багато чудових новин.

В бесідах з радником президента США з нацбезпеки Джейкобом Салліваном ми обговорюємо, як пришвидшити поставки важкого озброєння.

Буду скоро знову говорити з ним про новий пакет військової допомоги США. Чекаємо ще на 4 HIMARS і не тільки.

Важливо зараз не дати росіянам затягнути нас з війною у зиму.

Президент налаштований серйозно і готовий робити все для того, щоб ми звільнили наші території якомога швидше. Готовий говорити зі світовими лідерами, доводити позицію України.

Багато залежить від навчання наших воїнів. Ми переламаємо хід цієї війни. Скоро буде багато сюрпризів.

Захід активно постачає Україні зброю для боротьби з російськими окупантами. Деяка зброя вже стала легендою завдяки своїй влучності. Йдеться про HIMARS, Javelin, а також Bayraktar.

Про це 24 каналу сказав військовий експерт Денис Попович. Він зазначив, що про західну зброю вже ходять легенди, але українська – теж вражає.

За його словами, на перших етапах російського вторгнення найефективнішою зброєю виявилися протитанкові ракетні комплекси Javelin. Вони показали свою ефективність.

Так само можна сказати про протитанкові системи NLAW. Але й не треба забувати про український протитанковий ракетний комплекс “Стугна”. Він теж є дуже ефективний,– заявив Попович.

Він запевнив, що на першому етапі західна допомога протитанкових засобів зіграла серйозну роль.

“Ну і турецький безпілотник Bayraktar – це вже теж легенда. Він займає належне місце у постачаннях західних партнерів”, – відповів військовий експерт.

міністр оборони росії сєргєй шойгу наказав своїм солдатам знищити ракетні артилерійські системи HIMARS, які влучно знищують склади окупантів. Схоже, росія бачить своє безсилля у війні.

Про це 24 каналу розповів керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко. Він каже, що російське військове командування визначило HIMARS небезпекою, як тільки побачили їхнє ефективне застосування по своїх позиціях

За словами експерта, росія бачить своє безсилля перед ракетами HIMARS.

Вони не можуть їх збивати, вирахувати їхню траєкторію чи виявити самі установки своїми радарами, щоб завдати по них удару,– пояснив Мусієнко.

Він зазначив, що після того, наскільки ефективно застосовувалися ці установки та як вони руйнували склади окупантів, вони є ціллю для російської армії.

“Те, що росіяни аж так виділяють ці системи HIMARS, свідчить, що вони дійсно є надзвичайно ефективними та приносять серйозні втрати та збитки для російських військ”, – відповів експерт .

Йдеться як про знищення живої сили, так і складів з боєкомплектами чи пункти командування. Це визнання ефективності зброї.

Чи можуть росіяни знищити HIMARS

За словами Мусієнка, для того, щоб дістати HIMARS, їх треба спочатку виявити. А як можна виявити артилерійський засіб? Через розвідувальні засоби.

Але радари росіян не можуть виявити HIMARS, бо їхні ракети йдуть по складній траєкторії. І найпринциповіше те, що ці установки HIMARS є мобільними та швидкими. І росія на сьогодні нічого не може протиставити,– наголосив він.

Експерт додав, що якщо шойгу ставить такі цілі, це свідчить про визнання для українських артилеристів, які ведуть ефективну боротьбу, адже росія визнає, що це становить для них загрозу.