Наші герої впевнено просуваються у напрямку Херсона. Втім, робити передчасних гучних заяв про успіхи ніхто робити не збирається.

Loading...

Наші герої роблять усе можливе, щоб якомога швидше звільнити Україну від російських окупантів. Для безпеки наших захисників та захисниць плани та ситуація не лінії зіткнення не обговорюються.

Loading...

Начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України Наталя Гуменюк повідомила про те, що ворог продовжує чинити спротив на тимчасово окупованих територіях. Про це вона заявила в ефірі національного телемарафону.

По всій лінії зіткнення російські окупанти продовжують вести активні обстріли українських міст. Про прицільний вогонь не йдеться, ворог просто намагається завдати максимальних збитків цивільній інфраструктурі та жертв цивільному населенню.

Що стосується контрнаступу, то він триває і проходить успішно. Разом з тим варто розуміти, що військова операція триває, тому гучних заяв до її завершення ніхто робити не буде.

“Коли результати того заслуговують – ми інформуємо про це суспільство. Те, що відбувається зараз, то ви можете спостерігати та робити свої висновки. Ми маємо силу, потужність, тактику дій та продуману стратегію. А те, як воно буде реалізовано, нехай ворога здивує”, – сказала Гуменюк.

Разом зі спробами втримати позиції російські окупанти намагаються подолати шалений опір мирного населення. Наші розвідники показали “розпорядження” про посилення контролю за мирними мешканцями.

Даний “документ” забороняє “дискредитацію росії”, перешкоджання роботі “виборчих дільниць” і заклики проти окупантів. За порушення комендантської години окупанти погрожують розстрілом на місці. Окрім того, в “розпорядженні” йдеться про те, що окупанти на власний розсуд можуть проводити обшуки.

Військова поразка російської армії підірве підтримку путіна серед свого населення. Зокрема, на це може вплинути деокупація українськими військовими Херсону чи знищення кримського мосту.

Про це 24 каналу сказав російський публіцист Андрій Піонтковський. Він каже, що знищення кримського мосту – це буде так само символічно, як і потоплення російського крейсеру “Москва”.

За словами Піонтковського, Кримський міст має воєнне значення, бо це важливий для російської армії шлях для оснащення.

Він ще має величезне політичне та психологічне значення приблизно в такому ж масштабі, як і звільнення Херсону від окупантів,– пояснив публіцист.

На його думку, стан російського суспільства та й стан всередині бункеру вже на межі сумніву. Мовляв, там подвійний психологічний шок щодо звільнення Херсону та знищення Кримського мосту.

“Це викличе обвальне падіння підтримки путіна в суспільстві і відповідно настроїв у бункері”, – вважає він.

Якщо виникне така потреба, Збройні Сили України завдадуть удару по Кримському посту. Проте для цього потрібно обрати момент, коли знищення об’єкта завдасть максимальної шкоди Росії.

Таку заяву зробив радник глави Офісу Президента Олексій Арестович. Про це повідомляє 24 канал із посиланням на його ефір у ютубі “Фейгин Live”.

Арестович зазначив, що така атака на Кримський міст справді можливf. Проте наразі важко говорити про якісь конкретні плани військ України.

“Сентиментів ніхто не відчуває. Треба буде – вдаримо по Кримському мосту, в правильний момент, у потрібний час. Не питання”,– сказав радник.

Він додав, що наразі у ЗСУ нібито не має озброєння, яке б технічно могло завдати удару по переправі. “Але прийде момент і… Далі подивимось. У цій війні вже давно немає жодних обмежень”, – підсумував Арестович.