На півдні України загинув командир 28-ї ОМБр полковник Гуляєв

Loading...

Полковник Гуляєв керував 28-ю окремою мехбригадою з вересня 2021 року. Воював на сході України з 2014 року.

Loading...

Україна зазнала чергової сумну втрату в ході війни з російськими окупантами – під час деокупації Півдня України загинув командир 28-ї окремої механізованої бригади імені лицарів Зимового походу Збройних сил України, полковник Віталій Гуляєв.

Про це повідомляє Думська.

Гуляєв керував 28-ю окремою мехбригадою з вересня 2021 року. Воював на сході України з 2014 року. Під керівництвом полковника військовослужбовці 28-й ОМБр відбивали атаки російських окупантів в Одеській і Миколаївській області, у тому числі російські десанти. Також військовослужбовці цієї бригади ведуть бойові дії на території Херсонської області, звільняють від російських загарбників населені пункти.

Додамо, Зеленський розповів про поточні втрати української армії на фронті

Зниження рівня втрат пов’язане з тим, що Україна отримала більш потужне, точне і далекобійне західне озброєння

Збройні Сили України в липні несли значно менша кількість втрат в порівнянні з піковими місяцями бойових дій – травнем і червнем 2022 року.

Про це розповів президент Володимир Зеленський в інтерв’ю американському виданню The Wall Street Journal.

За словами президента, зараз ЗСУ щодня втрачають до 30 осіб убитими та близько 250 осіб пораненими. На піку бойових дій в травні-червні втрати доходили до 100-200 осіб убитими в день. Зниження рівня втрат пов’язане з тим, що Україна отримала більш потужне, точне і далекобійне західне озброєння. Якщо раніше окупанти щодня випускали 12 і більше тисяч артилерійських снарядів на добу проти 1-2 тисячі українських, то тепер Україна в змозі витрачати по 6 тисяч снарядів на добу, а ось артилерія росіян сидить на голодному пайку.

Зеленський відмовився назвати журналістам точні цифри українських втрат, зазначивши, що це державна таємниця. Однак він запевнив, що українські втрати продовжуються залишатися у багато разів меншими, ніж російські.