За інформацією Пентагону, Україна вже знищила понад 100 важливих цілей російських окупантів. Більшість з них ЗСУ вдалось ліквідувати на Донбасі, зокрема, завдяки високоточному американському озброєнню.

Про це заявив очільник Об’єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі в інтерв’ю журналістам CNN. Він уточнив, що мовиться про російські командні пункти, склади боєприпасів, ППО, радіолокаційні пункти та станції зв’язку, а також далекобійні артилерійські позиції.
Loading...

За словами Міллі, більшість російських “значимих цілей” українські захисники й захисниці ліквідували на Сході протягом останніх кількох тижнів. Це стало можливим, зокрема, завдяки покращенню точності завдання ударів ЗСУ шляхом застосування американської артилерії.

Loading...

“Ці удари неухильно знижують здатність росії забезпечувати свої війська, командувати та контролювати власні сили, а також продовжувати їхню нелегальну агресивну війну”, – зауважив американський генерал.

Міллі підкреслив, що активне знищення російських командних пунктів, складів, радіолокаційних станцій тощо свідчить про досягнення Україною прогресу у боротьбі проти російських сил.

Окрім цього, наголошується, що армія рашистів втрачає тисячі офіцерів, зокрема капітанів і лейтенантів. За його версією, захисники України також ліквідували сотні полковників ЗС РФ й чимало представників генералітету.

“Ланцюжок командування все ще відчуває труднощі”, – йдеться у повідомленні.