На білоруському військовому аеродромі в Зябрівці в ніч на 11 серпня пролунав вибух. Це другий подібний інцидент після «бавовни» у кримських Саках за останні кілька днів. Версія про випадковість внаслідок термінової заміни двигуна о 23 годині не витримує жодної критики. Напевно, це був «великий привіт» від України окупантам. Подібні «привіти» надходитимуть ворогові регулярно доти, доки той не припинить атакувати Україну.

Loading...

Таку думку висловив журналіст, політичний експерт, доброволець ЗСУ Кирило Сазонов.

Loading...

За його словами, Збройні сили України вже готові до зустрічі з білоруської армії.

“До тих пір, поки з цих аеродромів, з цих баз будуть завдавати ударів по території України, у тому числі і по житлових кварталах, поки гинуть і наші військові, і наші мирні громадяни, навіть діти, природно, з ними траплятимуться що- щось погане. Поки вони не дадуть нам спокою, буде так.”, – зазначає Сазанов.

Він також наголошує, що Білорусь фактично бере участь у війні.

“З їхніх аеродромів завдаються удари по Україні, з їхньої території заходили війська. Одягнені в російську форму, але звідти. І навіть у Бучі, коли наші хлопці перевіряли документи у загиблих «гостей», знаходили, зокрема, білоруські паспорти, білоруські військові квитки, продукти, цигарки. Які ще аргументи нам потрібні для того, щоб сказати, що Білорусь є учасником агресії проти України? Щоб зайшли війська у білоруській формі? Найімовірніше, так і буде, зайдуть.”, – пояснює експерт.