Українська протиповітряна оборона може збити від 50 до 70 відсотків ворожих ракет. Водночас поки російські окупанти мають ракетну та авіаційну зброю, існуватиме загроза завдання ракетно-авіаційних ударів.

Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації генерал-майор Микола Жирнов в одному з інтерв’ю.

Аналіз авіаційно-ракетних ударів Росії показує, що від 50 до 70% ворожих ракет збивається засобами ППО, як авіацією, так і зенітними ракетними підрозділами. Але, на жаль, сьогодні 100% ефективність дій ППО ми не можемо забезпечити, це повʼязано з обʼєктивними причинами – недостатньою кількістю засобів розвідки, авіаційних та зенітних ракетних комплексів. В основному – це радянські системи, в яких немає такої ефективності та надійності, як у засобів ППО країн-партнерів НАТО, – пояснив Жирнов.

Генерал додав, що допоки у ворога є ракетна та авіаційна зброя, доти існуватиме загроза завдавання ракетно-авіаційних ударів.

Хоча можна констатувати, що наразі противник не може використовувати свою авіаційну зброю безкарно, а також не може забезпечити ефективність своїх ракетних ударів, – зазначив він.

Loading...

Водночас нагадаємо, що напередодні українським військовим вдалося збити усі п’ять ракет, які летіли на Дніпро. Також зазначимо, що загальна кількість різних крилатих ракет, які Росія застосувала проти України, вже наближається до 3,5 тисяч.