Призначений Росією “губернатор” окупованого Севастополя повідомив, що безпілотник атакував штаб російського флоту, через що в місті скасували святкові заходи до дня ВМФ окупантів.

Loading...

Про це повідомили РИА Новости та “губернатор” Севастополя Михайло Развожаєв.

Loading...

“У двір штабу флоту прилетів невідомий об’єкт, за попередніми даними, це – безпілотник.

5 людей поранено, це співробітники штабу флоту, загиблих нема. Допомога всім надана”, – заявив так званий “губернатор”.

“Український безпілотник атакував штаб Чорноморського флоту в Севастополі, поранено 5 людей, усі святкові заходи на честь дня ВМФ у місті скасовано з міркувань безпеки, повідомив губернатор”, – написали росЗМІ.

Раніше повідомлялося, що День Військово-морського флоту Росії в окупованому Севастополі 31 липня проходитиме зі святковою програмою, але без урочистого параду.

“Низка традиційних заходів цього року не відбудеться. На День ВМФ-2022 не буде урочистих зборів моряків-чорноморців у Будинку офіцерів, святкового прийому командувача, а також традиційного військово-спортивного свята для мешканців міста в акваторії Севастопольської бухти”.

У планах святкування у загарбників – молебень у Володимирському соборі, покладання квітів до Меморіальної стіни на честь героїчної оборони Севастополя 1941-1942 років, зустріч командувача ЧФ на Графській пристані, покладання вінків на воду, обхід кораблів у Севастопольській бухті, концерт тощо.

Що ж, окупантам доведеться все скасувати. Чомусь зовсім не шкода.

«Повідомлення тасс про українську атаку штабу чорноморського флоту в Севастополі – відверта провокація» — Братчук, речник Одеської ОВА.

Країна-терорист обстріляла своїх.