Українські захисники пішли в наступ на позиції російських окупантів у селі Іванівка на Херсонщині та вибили їх з населеного пункту.

Loading...

Про це розповів військовий оглядач Роман Бочкала у своєму Telegram-каналі.

Loading...

Військовослужбовці з 518-го окремого батальйону спеціального призначення штурмовали окупантів 30 червня. Вже наступного дня бійці 60-ї окремої піхотної бригади прийшли до них на підмогу.

ЗСУ звільнили Іванівку 1 липня та ще й зібрали купу трофейної техніки.

“Окрім цього вони (українські військові – Главред) захопили 6 одиниць ворожої техніки (БМП) та 3 одиниці були повністю знищені (2 БМП і 1 гелікоптер Мі-24). Також ворог зазнав втрат в розмірі близько 50 загиблих та 100 поранених. Окрім цього було захоплена велика кількість воєнної зброї, бойових комплектів та документів підтверджуючих особу військовослужбовців армії РФ”, – йдеться у повідомленні.

Тепер Іванівка повністю під українським контролем.

Нагадаємо, раніше радник керівника Офісу президента Олексій Арестович заявив, що окупаційні війська РФ готують плацдарм для відступу із захопленого Херсона.

Війська Росії працюють над реалізацією сценарію, спрямованого на відступ із захопленого Херсону. Для цього вони укріплюють Антонівський міст. Варіантів у ворога практично немає, загарбники вже готуються здати окуповане місто.

Про це заявив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович.

У розмові з російським юристом Марком Фейгіним на YouTube-каналі Фейгін Live він розповів про те, що спорудження російською армією укріплення в районі Антонівського мосту вказує на її підготовку до відступу.

За словами Арестовича, інженерні роботи загарбників біля естакади демонструють, що варіантів у них практично немає. Окупанти вже готуються здати окупований Херсон.

“Ця публіка відпрацьовує практичні інженерні роботи, пов’язані з відступом. Цей міст їм дуже потрібен, щоб відступити. У них немає варіантів. Ознаки готовності до відступу накопичуються. Я впевнений на 101%, що Херсон вони подумки здають”, – підкреслив Олексій Арестович.